Підписатися

Виробництво комплексів
безперервного піролізу

Ua   En   Ru

Утилізація твердих побутових відходів.

Середній плановий вихід енергетичних продуктів з 1 т твердих побутових відходів:

  • піролізний газ – 0,275 т / 425 м3 (калорійність 3 500-6 000 ккал/м3);
  • котельне паливо – 0,3 т (калорійність 9 000 ккал/кг);
  • пирокарбон – 0,425 т (калорійність 6 000 ккал/кг).

Система приймання та підготовки відходів
Несортовані тверді побутові відходи завантажуються в приймальний бункер безпосередньо зі сміттєвозу. За допомогою скребкового транспортера та транспортної стрічки відходи потрапляють в дворівневу систему шредерів для подрібнення до фракції 30*30 мм. Процес подрібнення відходів супроводжується відсортовуванням металу магнітним сепаратором. Далі підготована сировина осушується до вологості > 15% та подається в реактор.

Процес низькотермального піролізу
Перед подачею відходів в реакторний відділ комплексу, реактор нагрівається до T 750 °С пальником, який працює на рідкому паливі. В активній частині реактора безперервного піролізу проходить термічна деструкція відходів за температури 450-650 °C з виділенням газоконденсатної суміші.
Після піролізного процесу в активній частині реактора залишається тверда карбонізована речовина – пірокарбон, яка переміщується в бункер-накопичувач. Для відділення неорганічних складових від пірокарбону застосовується система флотації.
Топка реактора може працювати на рідкому піролізному паливі, піролізному газі, а також на водовугільному паливі на основі пірокарбону.

Читати про особливості переробки відходів комплексами модельного ряду CPCom можна тут.

           

Оформити замовлення

Задати запитання