Підписатися

Виробництво комплексів
безперервного піролізу

Ua   En   Ru

ООО «Полвакс-Україна» – польсько-українське підприємство, засноване на початку 2000-х років з метою підтримки та розвитку інноваційних екологічних технологій для забезпечення повсякденного комфорту не лише теперішнім, але й майбутнім поколінням.

«Полвакс-Україна» спеціалізується на виробництві та реалізації сучасного обладнання для систем опалення, охолодження та позбавлення від конденсату. Компанія також координує проект з виробництва безпечних в’яжучих продуктів для деревообробної та будівельної галузі, який не містить формальдегід.

Проект Pyrolysis – екологічна ініціатива компанії «Полвакс-Україна», яка стартувала в 2000 році. Проект спрямований на організацію повного циклу переробки відходів різного походження в тепло- чи електроенергію, біовугілля (biochar), а також і паливні продукти високої якості (біогаз, рідке котельне паливо, пірокарбон). Виробництво базується на сертифікованій технології низькотемпературного безперервного піролізу, дослідження та застосування якої є включеним до проекту Національної стратегії поводження з відходами України.

Компанія «Полвакс-Україна» згрупувала в одній команді професіоналів сфери екологічних розробок, компетентність яких підтверджується результатами технологічних експертиз та економічним ростом компанії. Робота команди спрямована на досягнення максимальної ефективності технології та цілковито зосереджена на забезпечення сприятливих умов для наших партнерів. Сьогодні комплекси Pyrolysis успішно функціонують в Україні, Болгарії, РФ і Австралії.

           

Оформити замовлення

Задати запитання