Підписатися

Виробництво комплексів
безперервного піролізу

Ua   En   Ru

Дві проблеми – одне рішення

Проблема утилізації відходів перетворюється на глобальну екологічну дилему, завдяки активному поширенню продуктів на основі синтетичних матеріалів, які не розкладаються протягом десятків та сотень років, отруюючи землю, воду та повітря.

Неправомірне захоронення токсичних речовин стає причиною виникнення епідемій інфекційних захворювань. Ситуація ускладнюється неконтрольованим займанням сміттєзвалищ у зв’язку з сезонними підвищеннями температурних показників. Тому питання налагодження системи поводження з відходами викликає увагу світових спільнот.

Технологія утилізації відходів за технологією безперервного піролізу компанії «Полвакс-Україна» вирішує не тільки питання захисту навколишнього середовища, але й проблему екологічного дефіциту.

Комплексне обладнання безперервного піролізу можна порівняти з невеликою нафтопереробною станцією, яка замість дорогої викопної сировини працює на фактично безкоштовних побутових або промислових відходах. Комплекси модельного ряду CPCom дають можливість виробляти паливо (пірокарбон, синтетичну нафту і пірогаз), переробляти продукти піролізу в тепло- та електроенергію, забезпечуючи повторне використання технічної води, а також уникнення необхідності організовувати сміттєзвалища несортованих ТБО, мулових полів і сховищ для токсичних відходів.

           

Оформити замовлення

Задати запитання