Підписатися

Виробництво комплексів
безперервного піролізу

Ua   En   Ru

Команда проекту Pyrolysis здійснює:

  • проектування, виробництво та установку обладнання для переробки відходів різного походження з подальшим виробництвом паливних продуктів;
  • організація циклу переробки продуктів піролізу в тепло- або електроенергію;
  • розвиток інноваційних екологічних систем поводження з відходами, а також інформаційна підтримка проектів, що вже функціонують;
  • виробництво та дослідження біовугілля (biochar), продукту піролізу біомаси, який активно застосовується в аграрній промисловості.

Технологія низькотемпературного піролізу Pyrolysis забезпечує вирішення ряду проблем:

  1. Безвідходність утилізації та переробка відходів без попереднього сортування забезпечує скорочення необхідності вивозити й зберігати на звалищах твердий залишок процесу безперервного піролізу.
  2. Процес безперервного піролізу з виробництвом паливних продуктів і подальша їх переробка в тепло- та електроенергію відповідає вимогам «зеленого тарифу».
  3. Актуальність технології гарантує постійні інвестиції в її розвиток на світовому рівні, оскільки процес піролізу проходить без токсичних викидів в атмосферу.
  4. Висока продуктивність (утилізація однієї тони ТПВ в результаті заміщує 460 м3 природного газу) і економічна ефективність палива (синтетичного газу, рідкого та твердого котельного палива, дизельного палива) забезпечує відносно короткий період окупності проекту (3,5 роки).
  5. Скорочення експлуатаційних витрат забезпечується максимальним використанням надлишкової теплової енергії, що виробляється, та інших внутрішніх ресурсів.

           

Оформити замовлення

Задати запитання