Підписатися

Виробництво комплексів
безперервного піролізу

Ua   En   Ru

28.10.2016

ТЕХНОЛОГІЯ БЕЗПЕРЕРВНОГО ПІРОЛІЗУ ПРЕЗЕНТОВАНА У МИКОЛАЄВІ

26 жовтня 2016 року відбулася презентація комплексного обладнання для переробки відходів різного хімічного складу на виробничій базі ТОВ «Полвакс-Україна». Познайомитися з технологічними особливостями процесу безперервного піролізу приїхали гості з Німеччини, В’єтнаму, а також представники громадських об’єднань України.

Під час презентації здійснювалася переробка зразків органічної (рисове лушпиння, відходи деревини, біофермент) та неорганічної (ТПВ без попереднього сортування) сировини. Присутні мали можливість спостерігати, як з відходів утворюються продукти піролізу – синтетичний газ, пірокарбон (biochar) та рідке паливо. Інженери проекту відповіли на питання з експлуатації та ефективності продуктів піролізу.

Компанія «Полвакс-Україна» продовжує організовувати презентації на території України, щоб потенційні партнери мали змогу переконатися в екологічній безпеці технології, оцінити експлуатаційні переваги комплексного обладнання та його продуктивність.

Дізнатися більше про комплекси безперервного піролізу, які вміють перетворювати сміття в енергію екологічно безпечним способом, можна тут.

Зв’яжіться з координаторами проекту, щоб обговорити можливість зустрічі та дату найближчої презентації: development@pyrolys.net. pyrolysis plant design

           

Оформити замовлення

Задати запитання