Підписатися

Виробництво комплексів
безперервного піролізу

Ua   En   Ru

20.04.2017

РОЗШИРЮЄМО КОЛО ПАРТНЕРІВ

Комплекси безперервного піролізу CPCom досягли Далекого Сходу!

Зазвичай нам приходять запрошення до співпраці щодо утилізації твердих відходів з Європи, але ми також активно працюємо з нашими колегами в Сінгапурі, Індії та навіть на Шрі-Ланці, розглядаючи пропозиції від підприємств державних та приватних підприємств, що генерують різні типи відходів. Таким чином, після чотириденних переговорів був започаткований піролізний проект в Китаї.

11-15 квітня ми зустріли представників бізнесу та муніципальної влади міста Шеньчжень, передового економічного центра Китаю.

Зауважимо, що авторська система багаторівневої фільтрації газопилових викидів Pyrolysis забезпечує відповідність офіційним вимогам з викидів стаціонарних джерел Китаю, що є більш жорсткими у порівнянні з нормами екологічної безпеки ЄС.

Пілотна піролізна установка для переробки ТПВ за попередньою угодою буде розміщена в околицях міста Шеньчжень. На даному етапі проводиться вивчення законодавчої бази КНР. Коли питання співробітництва на державному рівні будуть вирішені, команда розпочне розробку комплексу безперервного піролізу, орієнтованого на виробництво «зеленої» енергії, відповідно до замовлення міста.

Паралельно зацікавленість інноваційною технологією утилізації сміття виражають інші країни Азії та Африки, що є свідченням успіху команди інженерів Pyrolysis в міжнародному масштабі.

Якщо Вам також небайдужа доля відходів міста або виробництва, та ви маєте на меті налагодити екологічну утилізацію без необхідності транспортувати та сортувати відпрацьовані матеріали, звертайтеся до наших менеджерів: development@pyrolys.net.

           

Оформити замовлення

Задати запитання