Підписатися

Виробництво комплексів
безперервного піролізу

Ua   En   Ru

07.07.2017

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ РЕКОМЕНДУЄ ТЕХНОЛОГІЮ БЕЗПЕРЕВНОГО ПІРОЛІЗУ

Завершився цикл досліджень і аналіз документації, в результаті яких Міністерство екології та природокористування України визнало технологію безперервного низькотермального піролізу екологічно доцільною та рекомендує до застосування на базі комунальних та приватних підприємств.

Навесні компанія «Полвакс-Україна» подала на розгляд до «Науково-дослідного центру екологічної безпеки і природокористування» звіт про досягнення наших інженерів у сфері переробки ТПВ, осадів стічних вод і відходів сільського господарства в паливні продукти.

Представники Міністерства дослідили технологію утилізації твердих побутових відходів методом безперервного піролізу за низької температури, і прийшли до висновку, що піролізні установки для переробки ТПВ є перспективним напрямком модернізації системи поводження з відходами України та вагомим кроком до подолання екологічної кризи.

Нагадуємо, що 13 березня 2017 року піролізна установка безперервної дії, що працює на висушених осадах стічних вод – особливо небезпечному виді сировини – успішно пройшла експертизу на викиди стаціонарного джерела і підтвердила відповідність нормам чинного законодавства України та ЄС.

Рекомендація використовувати піролізне обладнання для утилізації ТПВ, осадів стічних вод, відходів сільського господарства та інших відходів на державному рівні покладає відповідальність на нас, як на національного виробника обладнання для забезпечення піролізного процесу, тим самим мотивуючи до розвитку, модернізації та досягнення нових висот у світі екологічної безпеки.

           

Оформити замовлення

Задати запитання