Підписатися

Виробництво комплексів
безперервного піролізу

Ua   En   Ru

16.01.2017

КОМПЛЕКС БЕЗПЕРЕРВНОГО ПІРОЛІЗУ В КИЇВСЬКІЙ ОБСЛАСТІ… ВЖЕ СКОРО!

15 січня 2017 р. стартував фінальний етап встановлення заводу з переробки сільськогосподарських відходів у м. Кагарлик (Київська область). Ініціаторами проекту стали представники місцевої бізнес-сфери, що турбуються про екологічний стан навколишнього середовища та націлені на економічний розвиток міста. Не зважаючи на несприятливі погодні умови, пусконалагоджувальні роботи проводяться по запланованому графіку, а обслуговуючий персонал вже пройшов серію вступних інструктажів з експлуатації.

Перший реактор комплексу безперервного піролізу CPCom-2.5 зорієнтовано на переробку органічних сільськогосподарських відходів, які утворюються на аграрних підприємствах, тим самим позбавляючи околиці міста від біомаси, що розкладається.

Продукт переробки – високоякісне біовугілля (biochar) – буде реалізуватися за межами України відповідно до заздалегідь підписаних угод. Надлишкова теплоенергія, що виробляється комплексом, використовується для опалення обслуговуючих приміщень: складів та адміністративних офісів.

Нагадуємо, що екологічна безпека комплексів CPCom для утилізації різних видів відходів, розроблених інженерами в рамках проекту Pyrolysis, підтверджується висновком Державної санітарно-епідеміологічної служби України. Обладнання рекомендовано встановлювати на відстані 500 м від житлових масивів.

Після завершення пусконалаштувальних робіт планується організація відкритих презентацій процесу утилізації біомаси за технологією безперервного низькотермального піролізу з метою відкрити українським та закордонним підприємствам новий екологічно безпечний метод боротьби з відходами.

З нетерпінням очікуємо на запуск та подумки ставимо нову відмітку на карті екологічної безпеки України. Слідкуйте за оновленнями на сайті, а також за новинами наших сторінок в соціальних мережах.

           

Оформити замовлення

Задати запитання